Skip to main content

Car Meet Ol - Olomoucký srazy

Car Meet Ol – jak název už napovídá – je především komunita lidí kolem aut a srazů v Olomouci. Snažíme se pravidelně scházet na akcích a srazech – cca jednou za 14 dnů – nebo déle. Naše srazy ale nejsou výstavy – nýbrž spíš společenský akce, kde si můžeš pokecat o autech (nebo o čem chceš), potkat nový lidi, který mají stejný zájmy a nebo prostě jen přijet na kole na čumendu. Nehledej ani program. Nebudeme měřit, jak máš hlasitej výfuk, nebo dělat slalom zručnosti. Od toho tu jsou jiný srazy. My se chceme hlavně v klidu sejít, udělat pár fotek nebo třeba se i projet.

Naše srazy se nesou v duchu klidu a pohody. Pokud máš potřebu přijet a pálit gumy – klidně můžeš, ale počítej s tím, že si tě Policie odchytne a jdeš do toho na vlastní triko. Posledně lítaly ve vzduchu částky jako 80k za čistění značení na silnici od gum – takže si to raději rozmysli. Celkově chceme naše srazy zachovat co nejdýl, takže vlastně jdi pálit někam jinak – mimo sraz. Dík.

Car Meet Ol si zakládá na kvalitním výstupu z každé akce. Proto můžeš s jistotou přijet na sraz a odjet s fotkama od nejednoho fotografa. Výstup z akce se dostaví většinou do několika dnů včetně oficiálního výstupu přímo od CMO. Náš Instagram jako takový je spíše zrcadlení práce ostatních fotografů, kteří k nám sdílí svou práci z našich srazů. Proto klademe důraz na kvalitní promo a credit všech zúčastněných. Pokud někdo z vás použije fotky některého z našich fotografů bez udělení patřičného creditu (označení autora), můžeš si bejt jistej, že už od nás žádnou fotku v životě neuvidíš.

Teď už se ale nalaď na náš další sraz/akci. Info jen a pouze na Instagramu. Plakát většinou visí několik dnů předem ve výběrech a ve stories se bude točit konkrétní info. Místo konání akce zveřejňujeme pravidelně vždy 30 minut před akcí.