Skip to main content

Kvalitně strávenej večer na sraze #7.08 u Olympie. A právě tam se ukázalo i tohle BMW, který nepatří nikomu jinýmu, než @robin.qxwz. A že to má fakt moc hezky postavený. Srazy u Olympie jsou klasicky hodně v chillu. Super světlo z pouličních lamp, hodně prostoru.

Balík úprav dělá z tohoto vozidla docela nebezpečnej stroj. A šlo se jak přes motorový prostor, tak přes úpravy vzhledu a exteriéru. Ostatně asi si radši pusť celej ten díl, je to tam fakt hezky rozebraný. Je vidět, že @robin.qxwz svoje vozidlo opravdu zná skrz na skrz.

Kolem setupu šel i @f1.2.cr3 a nacvakal ještě pár obrázků na vyhození viz níže v galerce.

Lore k tomuto srazu, kde najdeš veškeré odkazy na fotky od jednotlivých fotografů najdeš kliknutím sem.

Sleduj nás na sítích:

Sleduj nás na sítích:

Počti si něco dalšího:

Auto týdneAuto týdne 07: @yellowcivic.ek77
9 února, 2026

Auto týdne 07: @yellowcivic.ek77

Tenhle Civic nejen, že vyniká krásným žlutým lakem, ale jeho majitel je rovněž zakladatel dobře známého projektu Snizujtocrew_official. Tímto zdravíme do Opavy a ty už si proklepni tuto Hondu Civic…
Meet ViewMeet View: @robin.qxwz & BMW E46 330Ci
25 ledna, 2025

Meet View: @robin.qxwz & BMW E46 330Ci

Kvalitně strávenej večer na sraze #7.08 u Olympie. A právě tam se ukázalo i tohle BMW, který nepatří nikomu jinýmu, než @robin.qxwz. A že to má fakt moc hezky postavený.…