Skip to main content

Sraz #7.15 se nesl v duchu novýho místa. Sraz poprvé v Prostějově. A hned se vše povedlo víceméně ukázkově. Parking u Obi jsme zaplnili snad do posledního místa. Navíc zde mají fakt moc hezký osvětlení, takže fotografové měli radost. Super!

Tenhle díl je takovej renonc. Na obě místa v Meet View totiž usedl @zoidyproduction a natočil sám se sebou rozhovor?! Nejen, že si díl střihnul, ale natočil si sám i edit svého vozidla. A ve videu se vystřídala řada lidí. Je t sice takovej vtípek, ale potěší.

Lore k tomuto srazu, kde najdeš veškeré odkazy na fotky od jednotlivých fotografů najdeš kliknutím sem.

Sleduj nás na sítích:

Sleduj nás na sítích:

Počti si něco dalšího:

Auto týdneAuto týdne 12: @lubinek_ej2
16 března, 2026

Auto týdne 12: @lubinek_ej2

Na druhým místě v naší mail battle se umístilo tohle auto a nás napadlo, proč ho rovnou nezvolit do auta týdne. Tak tady je! A je to zajímavý čtení!Trošku se…
CarcultureProklatě nízké fáro aneb jak Lowridery ovlivnily celé kultury (nebo naopak)
1 dubna, 2026

Proklatě nízké fáro aneb jak Lowridery ovlivnily celé kultury (nebo naopak)

Co má společné hopsání aut, hip-hop a gangy? Vlastně docela hodně. "Cruisin' down the Street in my 6-4", pravděpodobně nejznámější singl z dob NWA, je úzce spjat s dnešní kulturou.…