Sraz #7.15 se nesl v duchu novýho místa. Sraz poprvé v Prostějově. A hned se vše povedlo víceméně ukázkově. Parking u Obi jsme zaplnili snad do posledního místa. Navíc zde mají fakt moc hezký osvětlení, takže fotografové měli radost. Super!
Tenhle díl je takovej renonc. Na obě místa v Meet View totiž usedl @zoidyproduction a natočil sám se sebou rozhovor?! Nejen, že si díl střihnul, ale natočil si sám i edit svého vozidla. A ve videu se vystřídala řada lidí. Je t sice takovej vtípek, ale potěší.
Lore k tomuto srazu, kde najdeš veškeré odkazy na fotky od jednotlivých fotografů najdeš kliknutím sem.
Počti si něco dalšího:
Auto týdne 12: @lubinek_ej2
Auto týdne 12: @lubinek_ej2
Na druhým místě v naší mail battle se umístilo tohle auto a nás napadlo, proč ho rovnou nezvolit do auta týdne. Tak tady je! A je to zajímavý čtení!Trošku se…
Proklatě nízké fáro aneb jak Lowridery ovlivnily celé kultury (nebo naopak)
Proklatě nízké fáro aneb jak Lowridery ovlivnily celé kultury (nebo naopak)
Co má společné hopsání aut, hip-hop a gangy? Vlastně docela hodně. "Cruisin' down the Street in my 6-4", pravděpodobně nejznámější singl z dob NWA, je úzce spjat s dnešní kulturou.…