Skip to main content

Sraz #7.15 jsme dali poprvé do Prostějova. Po konzultaci s policií nám vyšlo jako nejlepší místo Obi, protože u Alberta zrovna byl cirkus a u Kaufu parkuje hodně aut z okolních bytovek. Obi nabízí skvělý osvětlení a hodně prostoru.

Tři sta koní (z toho nějaký asi už pochcípali), spousta úprav a hlavně rychlost. Dozvíš se o tomhle autě všechno od A až do Z. Zdeněk prozradí o svým autě i to, co sám ani neví. Strašně sympatickej týpek. No, posuďte sami v celým dílu.

Dole najdeš pár obrázků setupu a backstage. Šel kolem @f1.2.cr3 a tak jsme ho poprosili, aby něco pocvakal.

Lore k tomuto srazu, kde najdeš veškeré odkazy na fotky od jednotlivých fotografů najdeš kliknutím sem.

Sleduj nás na sítích:

Sleduj nás na sítích:

Počti si něco dalšího:

Auto týdneAuto týdne 52: @_.sukuba._
22 prosince, 2025

Auto týdne 52: @_.sukuba._

Minulý týden jsme tu měli Týnku a nyní tu máme zase Dominiku. Pokud jste četli auto týdne 51 tak víte, že jsou to kámošky a z velké části jsou u…
Auto týdneAuto týdne 13: @dsm_eclipse_cz
23 března, 2026

Auto týdne 13: @dsm_eclipse_cz

Padlo nám do oka toto vozidlo od @dsm_eclipse_cz - účastník naší mail battle. Auto se bohužel neprobojovalo až do finále, stojí ale za to, abychom si přečetli něco víc.Trošku se…